Rob Tognoni z Australii na chojnowskiej scenie - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyRob Tognoni z Australii na chojnowskiej scenie
(szerokość: 640 / wysokość: 427)


Koncerty organizowane przez radiową "trójkę" niosą za sobą ogólnopolski prestiż. Płyty z zarejestrowanym koncertem cieszą się dużą popularnością. W 2014 r. znany sesyjny gitarzysta Rob Tognoni zagrał koncert przy ul. Myśliwieckiej. Po tym wydarzeniu ukazała się płyta, która stała się pretekstem do trasy koncertowej po Polsce.

Znakomitemu gitarzyście, z racji scenicznej energii (i miejsca pochodzenia) określanego mianem "Diabła tasmańskiego", towarzyszą cenieni polscy muzycy - basista Łukasz Gorczyca oraz perkusista Tomasz Dominik.


(szerokość: 640 / wysokość: 427)


Jednym z ostatnich przystanków (w drodze do Niemiec) dla rockowego trio był Chojnów. W niedzielę 1 października fani rocka spod znaku AC/DC mieli niecodzienną okazję wziąć udział w niezwykłym, muzycznym show. (szerokość: 375 / wysokość: 250)Przekrojowy materiał z imponującej dyskografii Roba Tognoniego (16 płyt) pokazał, jakie panują klimaty w zagranicznych klubach muzycznych. Pokazał też mistrzowską klasę muzyka z Australii. Rob przez niemal półtorej godziny bawił publiczność wybitnymi umiejętnościami gry na gitarze.

Genialny gitarzysta, wokalista, bluesman i wirtuoz zaserwował chojnowianom kilkanaście pełnych energii autorskich kompozycji, dostarczył lawinę muzycznych emocji, dał fantastyczny, rockowy koncert na żywo. Nie obeszło się bez bisów. A na koniec można było zdobyć autograf od muzyków, zrobić sobie z pamiątkowe zdjęcie i wymienić kontakty - bez żadnych przeszkód.

Wspaniała forma rozrywki przygotowana przez MOKSiR. Liczymy, że to zapowiedź kolejnych, podobnych wydarzeń w naszym mieście.

 
eg;pm
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama