Dzień Edukacji Narodowej - podziękowania, gratulacje, życzenia - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyDzień Edukacji Narodowej - podziękowania, gratulacje, życzenia
12 października w Domu Schrama odbyła się uroczystość Dnia Edukacji Narodowej. Na zaproszenie burmistrza miasta przybyło wielu gości, tworzących chojnowską oświatę. Burmistrz Jan Serkies przywitał wszystkich nauczycieli i pracowników placówek edukacyjnych. Na tym uroczystym spotkaniu pojawili się także ksiądz prałat Tadeusz Jurek - Honorowy Obywatel Miasta Chojnowa oraz ksiądz prałat Władysław Bystrek. Podziękowania i gratulacje składał burmistrz miasta: "Za pracę dydaktyczną, wychowawczą, znakomite wyniki w nauczaniu, jakie osiągają chojnowscy uczniowie. Dziękuję za bardzo dobre wyniki egzaminów - gimnazjalnych, maturalnych, zawodowych. Dziękuję za laureatów olimpiad, konkursów, zawodów sportowych i za to wszystko, co codziennie czynicie na rzecz chojnowskiej młodzieży". 


(szerokość: 750 / wysokość: 499)


Nagrody Burmistrza Miasta Chojnowa II stopnia otrzymali :

Pani Elżbieta Fałat - dyrektor Gimnazjum nr 1

Pani Beata Miler-Kornicka - dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4

Pani Halina Salachna - nauczycielka Przedszkola Miejskiego Nr 3

Pani Maria Pękala - nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 3

Pani Elżbieta Rusiecka - nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 4

Pani Katarzyna Ferenc - nauczycielka Gimnazjum nr 2

Pan Tomasz Susmęd - nauczyciel Gimnazjum nr 1

Medal Edukacji Narodowej otrzymali:

Pani Elżbieta Fałat - dyrektor Gimnazjum nr 1

Pani Magdalena Czapska - wicedyrektor  Gimnazjum nr 1

Pani Monika Inglot - nauczycielka Gimnazjum nr 1

Pani Bożena Zawadzka - nauczycielka Gimnazjum nr 1

Pan Andrzej Urban - dyrektor Gimnazjum nr 2

Pan Tomasz Susmęd - nauczyciel Gimnazjum nr 1

Brązowy Medal za Długoletnią Służbę otrzymała:

Pani Joanna Sawicka - pracownik Szkoły Podstawowej nr 3

Po wręczeniu nagród, wystąpiło Trio Łódzko-Chojnowskie. Paweł Konopacki, Witold Łuczyński i Tomasz Susmęd zaprezentowali utwory poety, prozaika i piosenkarza, nieżyjącego Jacka Kaczmarskiego. Koncert był prezentem od władz samorządowych dla świętujących Dzień Edukacji Narodowej. Trio, w składzie którego gra nauczyciel z Gimnazjum nr 1 Tomasz Susmęd, to muzycy koncertujący w całym kraju, popularni i uznawani w środowisku za najlepszych interpetatorów piosenek Kaczmarskiego. Część ze swojej ponad dziesięcioletniej działalności hołdującej polskiemu bardowi ujęli w niedawno wydanej płycie "Sny i sny".

(szerokość: 750 / wysokość: 499)Wszystkim pracownikom chojnowskich placówek edukacyjnych składamy najlepsze życzenia. By misja, którą jest nauczanie przynosiła satysfakcje, radość i zadowolenie.

 
K.Burzmińska
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama