Terapeutyczne przedszkole - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyTerapeutyczne przedszkoleTerapeutyczne przedszkole

27 listopada Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne w Chojnowie zgromadziło licznych gości. Nowa w naszym mieście placówka została oficjalnie i uroczyście otwarta. Wstęgę przeciął burmistrz miasta Jan Serkies wraz z dyrektor Edytą Czernigiewicz. Ksiądz proboszcz Marek Osmulski poświęcił nowe przedszkole.


(szerokość: 640 / wysokość: 427)


Dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego mają tu wspaniałe warunki do rozwoju, nauki i spędzania czasu.

W przedszkolu znajdują się 3 sale zabaw dla dzieci, 3 gabinety rehabilitacyjne do terapii indywidualnej oraz sala Doświadczania Świata i gabinet Integracji Sensorycznej. Prowadzona jest terapia ze specjalistami: logopedą, pedagogiem specjalnym, rehabilitantem i psychologiem.


(szerokość: 640 / wysokość: 427)


Każde dziecko ma swojego opiekuna, zajęcia są dostosowane do potrzeb wychowanków. Przedszkole prowadzi również porady i konsultacje dla rodziców.

Nowa placówka, to nie tylko piękne wyposażenie i nowoczesny sprzęt. To przede wszystkim wykwalifikowany personel,  który dokłada wszelkich starań, by dzieci były szczęśliwe, a ich rodzice zadowoleni. W placówce realizowane jest również Wczesne Wspomaganie Rozwoju. K.Burzmińska
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama