"Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu" - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy"Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu""Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu"


(szerokość: 640 / wysokość: 426)


17 listopada miała miejsce uroczystość 60. rocznicy powstania Krajowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP, 55 rocznicy Okręgowej Sekcji Emerytów i Rencistów oraz "Dzień Jubilata" w Chojnowie.


(szerokość: 640 / wysokość: 426)


O godzinie 12.00 w Sali Edukacyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie odbyło się wzruszające i piękne spotkanie, na którym zostały wręczone listy gratulacyjne i statuetki, uhonorowano zasłużonych działaczy ZNP - byłych i obecnych członków Zarządu Okręgowej i Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów.


(szerokość: 640 / wysokość: 426)


Władze związkowe: Ewa Więcek - Prezes Oddziału ZNP w Chojnowie, Stanisława Janczyn - Honorowy Prezes Oddziału ZNP w Chojnowie, Andrzej Przybysz - Przewodniczący Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów oraz Anna Krężel - przewodnicząca Oddziałowej Sekcji Pracowników Administracji i Obsługi przywitali wszystkich przybyłych gości. Wśród zaproszonych na uroczystość byli przedstawiciele władz samorządowych: Jan Serkies - burmistrz Miasta Chojnowa oraz w imieniu wójta Gminy Chojnów Anna Kozak - kierownik referatu promocji i kultury Gminy Chojnów.


(szerokość: 640 / wysokość: 426)


Złoty jubileusz obchodziła Krystyna Kupczyńska, rubinowy jubileusz miała Anna Krężel. Najmłodszymi jubilatami zostali: Piotr Boglarski, Elżbieta Cichocka, Alicja Gac, Bartosz Gębala, Anna Iwanicka, Anna Kulpińska, Józef Sławiński.

Uroczystość oprawił wspaniałą muzyką i piosenkami chór Allegro ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie, któremu akompaniował Zenon Chmielewski.


(szerokość: 640 / wysokość: 426)


- Pragnę z ogromnym szacunkiem pochylić głowę przed szacownym pokoleniem najstarszych związkowców. To szczególny moment, który pozwala docenić i podkreślić potencjał doświadczenia, wartości i wiedzy, z których mogą czerpać młodsze pokolenia. To Seniorzy są bowiem źródłem życiowej mądrości, której nabywa się właśnie z upływem lat - mówiła prezes oddziału ZNP pani Ewa Więcek.

Wszystkim jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia i pomyślności w myśl słów: "Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu".


(szerokość: 640 / wysokość: 426)K.Burzmińska
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama