Kolędy w świątyni - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyKolędy w świątyniKolejny już raz chojnowska fara gościła chór Skoranta i Orkiestrę Dętą pod batutą Piotra Koziara. Wyjątkowo 7, a nie jak co roku 6 stycznia Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, chór i muzycy zaprosili chojnowian na tradycyjny koncert kolęd i pastorałek.

Zainaugurowało go „Dzisiaj w Betlejem". Kolejne minuty noworocznego spotkania wypełniały znane pieśni bożonarodzeniowe, mniej osłuchane pastorałki i świąteczne melodie

z gatunku muzyki rozrywkowej. Licznie zgromadzona publiczność oklaskiwała m.in. wykonania chóralne przy akompaniamencie orkiestry oraz a capella, interpretacje orkiestrowe, występy solistek - Grażyny Klucznik, Moniki Krzywdy, Anny Pauch i Karoliny Serkies.


(szerokość: 750 / wysokość: 500)


Wyjątkowe miejsce, wyjątkowy czas, wyjątkowy repertuar – to spotkanie przyciąga tych, którzy w niezwykłym miejscu i atmosferze pragną z innymi przeżywać dzień narodzin Jezusa.
eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama