ZERiI - inicjator dobrej zabawy - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyZERiI - inicjator dobrej zabawy
Zaraz po zabawie z okazji Dnia Babci i Dziadka nasi seniorzy szybko się zorganizowali i spotkali kolejny raz w swoim gronie - na Tłustym Czwartku. Moc pączków, wypieki własne, kawa, herbata i mnóstwo dobrego humoru - takie elementy dominowały tego dnia w sali Domu Schrama. Niewiele trzeba, żeby poprawić nastrój sobie i innym.


(szerokość: 640 / wysokość: 426)


Zaledwie dwa dni później członkowie Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów bawili się w sali balowej tego samego obiektu. Ostatki zorganizowane przez zarząd związku, to tradycyjna, doroczna impreza taneczna, na którą inicjatorzy zapraszają swoich członków i chętnych spoza własnych szeregów. Zainteresowanych nigdy nie brakuje. 10 lutego parkiet wypełniły zatem liczne pary bądź "kółkowe" grupy taneczne. Przy muzyce Rodziny Laszkiewiczów bawiono się do świtu.

A emeryci, po rytmicznych tańcach, sprawnej obsłudze gości, porządkach po zabawie, omawiają kolejne spotkania. Na zabawę "jajeczkową" zapraszają już dziś.


(szerokość: 640 / wysokość: 426)


(szerokość: 640 / wysokość: 426)

(szerokość: 640 / wysokość: 426)eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama