KS Chojnowianka Chojnów - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyKS Chojnowianka ChojnówNiesprzyjająca aura skutecznie pokrzyżowała plany przy rozpoczęciu rundy wiosennej na poziomie A klasy grupy III. Nasi piłkarze smak zdobytych goli poczuli z dwutygodniowym opóźnieniem.

W sobotę 17 marca na obiekcie przy Witosa Chojnowianka podejmowała drużynę Orła Zagrodno. Od pierwszego gwizdka sędziego gra była nieskładna. Zanosiło się na niski wynik. Dopiero w 36 minucie biało-niebiescy zanotowali pierwsze trafienie. Ten wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie meczu od 70 minuty otworzył się worek z bramkami. Goście przy prowadzeniu gospodarzy 3:0, zdobyli bramkę honorową (73 min.), chojnowscy łowcy bramek dalej robili swoje. Już w doliczonym czasie gry Jędrusiak efektownie wyegzekwował rzut karny, strzałem pod poprzeczkę, ustalając wynik spotkania na 5:1.


W kolejną sobotę marca -31- na Stadionie Miejskim, odbył się jeden z dwóch zaległych meczy rundy rewanżowej. Pojedynek na szczycie. Wicelider (Chojnowianka) zagrał z drużyną o oczko niżej - Przyszłość Prusice. Wiadomo było, że drużyna trenera Marcina Rabandy do tego pojedynku była bardzo zmotywowana. Coś jednak poszło nie tak. Sąsiedzi stoczyli wyrównany mecz, w efekcie czego padł remis 1:1. Z lekkim niepokojem zatem oczekiwaliśmy na końcowy wynik z meczu wyjazdowego. Chojnowscy piłkarze pojechali do Wiadrowa. W tym meczu do przerwy prowadzili pewnie 3:0. Potem gospodarze odpowiedzieli jednym trafieniem. Do ostatniego gwizdka sędziego żadna drużyna nie zdobyła bramki.

 

KS Chojnowianka Chojnów - Orzeł Zagrodno                             5:1

KS Chojnowianka Chojnów - Przyszłość Prusice                         1:1

Nysa Wiadrów - KS Chojnowianka Chojnów                               1:3

 

14 kwietnia zapraszamy kibiców na kolejny mecz naszej drużyny. Tego dnia chojnowski wicelider klasy A grupy III Legnica będzie podejmować LZS Nowy Kościół. Mecz odbędzie się na stadionie Miejskim o godz. 15.00.

 
pm;fot.bm
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama