ELIMINACJE DO EURO U-17 z chojnowskim akcentem - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyELIMINACJE DO EURO U-17 z chojnowskim akcentemPodczas eliminacji do mistrzostw Europy w piłce nożnej drużyn do lat 17 w grupie z Polską zmierzyły się reprezentacje Irlandii, Macedonii i Gruzji. Nasza drużyna po wygranej z Macedończykami i remisie z Gruzją, w meczu rozstrzygającym spotkała się z Irlandią. Irlandczycy prowadzili w klasyfikacji z 6 pkt., Polska była na drugim miejscu z 4 pkt. Tabela jasno określała sytuację polskiej drużyny, a jedyną szansę na awans dawała wygrana. (szerokość: 640 / wysokość: 427)

Obie reprezentacje przyjechały w celach treningowych do Chojnowa. Polska drużyna skorzystała z chojnowskiego Basenu Miejskiego, gdzie mogła zregenerować siły przed ostatnim meczem eliminacji do EURO U-17.

W przeddzień meczu reprezentacja Irlandii gościła na Stadionie Miejskim w Chojnowie, gdzie młodzi Irlandczycy rozgrzewali się przed meczem z reprezentacją Polski. Korzystając z okazji, zapytaliśmy trenera Irlandczyków, Colina O'Brien, o przygotowania jego drużyny: "Niestety, przez ostatnie dni pogoda w Europie nie dopisała, przez co wszystkie drużyny napotkały trudności, jeżeli chodzi o treningi. Na razie cieszymy się, że udało nam się zakwalifikować i nie możemy doczekać się jutrzejszego spotkania. Mecz na pewno będzie interesujący. To duże wydarzenie dla obu drużyn. Polski zespół wciąż musi zdobyć punkt, aby móc się zakwalifikować, ale my podchodzimy do tego starcia jak do każdego innego, przygotowujemy się i dajemy z siebie wszystko.

(szerokość: 640 / wysokość: 427)Wtorkowy mecz (27.03.2018) rozgrywany na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy zakończył się wynikiem 0:1 na korzyść Irlandczyków co zagwarantowało im awans do EURO U-17. W klasyfikacji ogólnej na pierwszym miejscu znaleźli się Irlandczycy, drudzy byli Gruzini natomiast reprezentacja Polski spadła na trzecią lokatę.

 
K.B. i A.C.
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama