Przychodnia do rozbudowy - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyPrzychodnia do rozbudowy(szerokość: 565 / wysokość: 376)


Jest wykonawca, jest umowa, są terminy. Na tyłach budynku ośrodka zdrowia przy ul. Legnickiej powstanie centrum medyczne.

12 kwietnia kierownik Przychodni Rejonowej Bolesław Jakubiak podpisał umowę na realizację inwestycji z firmą wyłonioną w procedurze przetargowej.

PRO-BUD Janusz Pawłowski i Wspólnicy Sp. j. z Legnicy, według zapisów w dokumentach na początku przyszłego roku ma zakończyć budowę nowej placówki.

W dwukondygnacyjnym obiekcie zaplanowano gabinety specjalistyczne, RTG, USG, laboratorium wyposażone w nowoczesny sprzęt.

Przewidziano także świąteczną i nocną opiekę medyczną.

Inwestycja pod oficjalną nazwą "Budowa centrum medycznego dla regionu Chojnowa wraz z zakupem specjalistycznego sprzętu medycznego" kosztować będzie około 4. milionów złotych. Trzy miliony pochodzić będą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, ponad milion dołoży chojnowski samorząd.


(szerokość: 750 / wysokość: 439)Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama