25 lat Agencji Ochrony Pracy i Środowiska "BHPE" Paweł Pacuła - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy25 lat Agencji Ochrony Pracy i Środowiska "BHPE" Paweł Pacuła"Bezpieczeństwo jest najważniejsze" - taka misja przyświeca Agencji Ochrony Pracy i Środowiska "BHPE" Paweł Pacuła  już od 25. lat. Z okazji jubileuszu 25.lecia działalności Firmy, 11 maja w Sali Balowej "Kopcza" w Legnicy odbył się uroczysty bal. (szerokość: 750 / wysokość: 499)

Agencja Ochrony Pracy i Środowiska "BHPE" została za-łożona w 1993 roku, jest Firmą rodzinną, zarządzaną już w drugim pokoleniu. Świadczy usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, pomiarów czynników szkodliwych na stanowiskach pracy, profilaktycznych badań lekarskich oraz oferuje szeroki wachlarz szkoleń.


Firma wciąż prężnie się rozwija, co potwierdza poszerzenie działalności o oddział terenowy w Nowej Soli oraz drugą Przychodnię Medycyny Pracy w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.


(szerokość: 750 / wysokość: 520)

 

Zasięgiem swej działalności obejmuje teren całej Polski,w największej mierze skupia swą działalność na terenie Dolnego Śląska, województwa lubuskiego oraz opolskiego. Firma jest pionierem w swej dziedzinie w regionie.W uroczystości 25.lecia działalności Agencji Ochrony Pracy i Środowiska "BHPE" wzięło udział ponad 150 zaproszonych gości. Wśród nich znaleźli się pracownicy, klienci oraz partnerzy Firmy. Na uroczystość zostali zaproszeni także przedstawiciele władz miasta oraz gminy Chojnów - burmistrz Jan Serkies oraz wójt Andrzej Pyrz. Biorąc pod uwagę charakter działalności Firmy nie mogło również zabraknąć przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej.  (szerokość: 750 / wysokość: 492)

Wieczór uświetnił występ zespołu "FUTURE FOLK" ze Stanisławem Karpiel-Bułecką na czele. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze, nie obyło się bez podziękowań oraz życzeń kolejnych, co najmniej 25.lat działalności.


Gratulujemy i życzymy dalszych pomyślnych lat.

                                                             (red.)
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama