Chojnów na szlaku RMF FM - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.pl



artykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy



Chojnów na szlaku RMF FM



Nasze miasto wygrało głosowanie w ramach cyklu "Twoje Miasto w Faktach RMF FM". Zabawa popularnej stacji radiowej polega na zgłoszeniu miasta, napisaniu kilku zdań przekonujących o jego atrakcyjności i głosowaniu.



(szerokość: 750 / wysokość: 499)

 

W czwartek 18 maja nasza redakcja otrzymała informację, że Chojnów wygrał głosowanie i w sobotę będzie bohaterem stacji. (szerokość: 750 / wysokość: 499)

Udział w radiowej prezentacji miasta wzięła grupa "Krasnali" z Przedszkola Miejskiego nr 3, która opowiadała o chojnowskim Tkaczu i sukiennikach. (szerokość: 750 / wysokość: 499)Zaprezentowany został także Rynek - jeden z najdłuższych na Śląsku, kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła, Zamek Piastów oraz Baszta Tkaczy.O zabytkach opowiadał Mariusz Garbera z Muzeum Regionalnego, dyrektor MOKSiR Stanisław Horodecki,  i Katarzyna Burzmińska z redakcji Gazety Chojnowskiej.


(szerokość: 750 / wysokość: 499)

(szerokość: 750 / wysokość: 499)


Radio RMF FM odwiedziło też Dom Kultury, (szerokość: 750 / wysokość: 499)gdzie trwał ogólnopolski turniej tańca Stonoga. Przez kilka godzin w centrum miasta dominował firmowy żółty kolor baloników, leżaczków, koszulek… , a mieszkańcy chętnie zaglądali do radiowego namiotu i z zainteresowaniem przyglądali się pracy RMF FM "od kuchni".  


Dziękujemy za sympatyczną prezentację naszego miasta.



Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama