Wyróżniona wśród pracodawców - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyWyróżniona wśród pracodawcówDziałająca od 10 lat na chojnowskim rynku firma Ryszarda Pacuły BHPE, co pewien czas dostarcza lokalnej prasie temat do publikacji. Wyróżnienie ZPPM, to wydarzenie, którego nie można pominąć.

Agencja Ochrony Pracy i Środowiska "BHPE" świadczy stałe usługi z zakresu bhp, p.poż. higieny pracy i ochrony środowiska dla ponad 100 firm z regionu województwa dolnośląskiego.
Stale rozwijająca się firma, wykwalifikowana kadra i modernizowany sukcesywnie sprzęt to czynniki, które stawiają tę firmę w szeregu dominujących na rynku dolnośląskim. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia, które w kronikach tego zakładu wypełniają liczne strony. Ostatnio pisaliśmy o "BHPE" przy okazji uzyskania certyfikatu jakości ISO 9002.
Kilka dni temu natomiast Agencja Ochrony Pracy i Środowiska "BHPE" otrzymała wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Związku Pracodawców Polska Miedź.
- Do konkursu stanęliśmy w kategorii firm zatrudniających do 49 pracowników - mówi R. Pacuła. - Wyróżnienie, które nam przyznano, jest potwierdzeniem przez kapitułę przyznającą nagrody, dbałości o rozwój przedsiębiorstwa powiązany z dbałością o pracowników i klientów. Doceniane efekty naszej pracy to zasługa w głównej mierze osób ze mną pracujących, którym z tego miejsce serdecznie dziękuję.


To druga edycja konkursu, który dotyczył firm działających na terenie Dolnego Śląska. Do udziału zgłosiło się około 20. przedsiębiorców. Powołana Kapituła oceniała m.in. innowacje technologiczne i pozyskiwanie nowych rynków pracy, wzrost sprzedaży usług czy towarów, skuteczność wykorzystywania środków przedakcesyjnych UE. Nominacje dostały firmy o największym eksporcie, o największym przyroście miejsc pracy i o największej produktywności w przeliczeniu na pracownika.
Dzięki nagrodom uzyskanym w tym konkursie firmy mają prawo do używania logo i określenia "Laureat Nagrody Związku Pracodawców Polska Miedź". Od października tego roku taką możliwość ma także chojnowska Agencja Ochrony Pracy i Środowiska "BHPE" Ryszarda Pacuły.


Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama