"Piosenki o mamie zawsze są piękne" - koncert z okazji Dnia Matki - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy"Piosenki o mamie zawsze są piękne" - koncert z okazji Dnia Matki(szerokość: 750 / wysokość: 499)

Dzień Matki obchodzony jest w wielu krajach na świecie. W Polsce święto wszystkich Mam przypada na 26 maja. Tradycją w naszym mieście jest majowy koncert, dedykowany wszystkim Paniom, które obchodzą to piękne święto.


"Z wielkim szacunkiem i ogromną miłością witamy wszystkie chojnowskie mamy. U mamy jest swojsko, u mamy jest jak w domu, jest bezpiecznie, ciepło… U mamy to po prostu u mamy. Za tę niezwykłą umiejętność tworzenia cudownego świata dzieciństwa, w którym wzrastamy, ale także przyjmowanie na siebie wielu trosk, kłopotów dzieci… (szerokość: 750 / wysokość: 499)

z całego serca dziękujemy" - mówił dyrektor MOKSiR Stanisław Horodecki witając wszystkich zgromadzonych gości.

(szerokość: 750 / wysokość: 499)

Koncert rozpoczął chór SKORANTA pod batutą Piotra Koziara. Wzruszającymi występami solo uraczyły publiczność Krystyna Czapska i Anna Pauch. W połowie spotkania przeprowadzone zostało losowanie i kilka szczęśliwych mam odebrało sympatyczny upominek. (szerokość: 750 / wysokość: 499)

Druga część koncertu należała do Juranda Kowalskiego, któremu towarzyszyli jego uczniowie. Autorskie piosenki poświęcone rodzicielskiej miłości wzbudziły wiele pozytywnych odczuć wśród publiczności. Artysta zaprezentował także utwory o Chojnowie.

Koncert zakończył się gromkimi brawami.

Wszystkim pięknym mamom życzymy pomyślności, niech Wasze święto trwa każdego dnia!
K.Burzmińska
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama