Prawie jak w Bollywood - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyPrawie jak w BollywoodPiękna pogoda, wspaniałe humory, muzyka, taniec i śpiew… (szerokość: 750 / wysokość: 499)- kilka dominujących elementów złożyło się na niezwykle wesołą i barwną zabawę podczas Majowego Festynu Trójki.

Szkoła Podstawowa nr 3, jak co roku przygotowała bogaty program plenerowej imprezy.

Wiele działo się tego dnia na terenie szkoły.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie – laureaci konkursu piosenki obcojęzycznej, szkolne zespoły Trójeczka, Piramida, Synkopa, Piraci oraz zaprzyjaźnione formacje zespołu Brooklyn. Dodatkową niespodzianką były występy wrocławskiej grupy tańca bollywood Indriyas.

(szerokość: 750 / wysokość: 499)Przez kilka godzin tancerze, akrobaci, muzycy
i wokaliści bawili liczną publiczność, która z upodobaniem korzystała ze wszystkich festynowych atrakcji.

A było ich mnóstwo. Konkursy sportowe z nagrodami, aukcje, kiermasze, porady medyczne, dietetyczne i kosmetyczne. Dmuchane zamki, paintball i kącik malucha. Bogata gastronomia – pierogi, gofry, kiełbaski z grilla, pajda chleba, wata cukrowa, lody, „Kawiarenka pod chmurką"… Dla każdego coś miłego.

Szkolna społeczność z dumą prezentowała dorobek placówki, a mieszkańcy którzy odpowiedzieli na zaproszenie i przyszli na trójkowy festyn, wspaniale spędzili niedzielne popołudnie. Wszyscy doskonale się bawili. I o to chodziło.


(szerokość: 750 / wysokość: 561)

(szerokość: 750 / wysokość: 561)

(szerokość: 750 / wysokość: 561)

(szerokość: 750 / wysokość: 561)

(szerokość: 750 / wysokość: 561)

(szerokość: 750 / wysokość: 561)eg
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama