Razem z Figurą - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyRazem z Figurą
Jeszcze nie tak dawno pląsał na sali gimnastycznej SP 4 jako rodzynek zespołu Rytm. Dziś wspina się po szczeblach gwiazdorskiej drabiny, stając u boku znanych aktorów teatralnych i filmowych.
Krzysztof Ogłoza, chojnowianin, absolwent Policealnego Studia Aktorskiego przy PWST w Warszawie (ukończył je w 1999 r.) staje się znaną postacią aktorskiego światka.Zadebiutował na scenie w sztuce "Obsługiwałem angielskiego króla" opracowanej na podstawie powieści Bohuslava Hrabala. Rola Jana Dziecie I pozwoliła mu stanąć na deskach warszawskiego teatru u boku tak znanych i popularnych aktorów jak: Adam Ferency, Marek Walczewski, Wojciech Skibiński, czy, z młodszego pokolenia, znanej już Agnieszki Pilaszewskiej ("Miodowe lata") i Małgorzaty Kożuchowskiej ("M" jak miłość").
Jego ostatnim sukcesem była rola w filmie "Żurek". Premiera filmu (na podstawie opowiadania Olgi Tokarczuk zrealizowanego przez Ryszarda Brylskiego, od pewnego czasu realizatora serialu "Plebania") miała miejsce 26 września. Krzysztof zagrał w nim wspólnie z Katarzyną Figurą i Zbigniewem Zamachowskim.
Nie tak dawno mogliśmy zobaczyć Krzysztofa w roli wiejskiego chłopaka w znanym serialu "Plebania". Rola wprawdzie niewielka, naszym zdaniem jednak znacząca choćby ze względu na fakt, że obecność młodego aktora w serialu wręcz "kultowym", jakim jest "Plebania", umieszcza wykonawcę w plejadzie zyskujących coraz większą popularność aktorów.

Młodemu chojnowskiemu adeptowi sceny i filmu życzymy dalszych sukcesów i, oczywiście, mamy nadzieję zobaczyć go jeszcze nieraz na małym ekranie i oczekujemy na rychłe spotkanie w Chojnowie.

J.J.


Jerzy Józefowicz
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
0sA6sM4x3kH2016-07-27ws4XDdr4muGO
SFIrJpL9r2014-03-05lWma3KWp
2R2x8vv2Vg2013-09-12y9KwN1YqCUDU

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama