Z Mikołajem na szkolne boisko... - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyZ Mikołajem na szkolne boisko...
W „Mikołajki" w wielu szkołach organizowane są różne zabawy i imprezy. Z okazji tego święta władze naszej szkoły PZSz. zezwoliły na zorganizowanie zawodów, które odbyły się w piątek 5 grudnia pod hasłem „Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej".
W zawodach wzięły udział trzy drużyny: Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Ekonomiczne oraz Zespół Szkół Zawodowych.
W pierwszym meczu zawodnicy Zespołu Szkół Zawodowych ulegli drużynie Technikum Ekonomicznego wynikiem 3:0. W drugim rozegranym spotkaniu mogliśmy oglądać poczynania zawodników z Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Zawodowych, w którym zawodnicy z ZSZ ponieśli druzgocącą porażkę (aż 3:0). Kolejny mecz rozegrany został pomiędzy drużyną Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Ekonomicznego. Technikum Ekonomiczne wygrało dwa pierwsze sety. Większość kibiców była przekonana, że w trzecim secie przypieczętują zwycięstwo. Jednak ci, którzy tak myśleli, mylili się, drużyna przeciwna, czyli – Licealiści - po dwóch przegranych setach "przebudzili się" i trzeci oraz czwarty set należał do nich. Był on najbardziej zacięty i emocjonujący, a wygrała go drużyna Technikum Ekonomicznego, co w rezultacie zadecydowało o końcowym wyniku. I miejsce zdobyło Technikum Ekonomiczne, II miejsce - Liceum Ogólnokształcące, III miejsce - Zawodowy Zespół Szkół.
W przerwie pomiędzy pierwszym i drugim meczem odbyły się także zawody sprawnościowe, tak zwany "tor przeszkód", który wymagał od zawodników: przeskoków przez ławeczkę, wykonania zwrotu w przód na materacu oraz biegu slalomem, kozłując, który należało zakończyć rzutem do kosza.
Fundatorowi nagród dla zwycięzców, czyli Starostwu Powiatowemu w Legnicy,
serdecznie dziękujemy. Wyrażamy także uznanie dla prowadzących zawody sędziów: p. Celestynie Kowalskiej, p. Jolancie Orzłowskiej, p. Emilii Myślińskiej, p. Mirosławowi Zieleniowi. Uczestnikom turnieju gratulujemy sportowej postawy.
Mikołajkowy turniej możemy zaliczyć do kolejnej udanej imprezy szkolnej.


dziennikarze "Chcemy Wam Dać Prawdę"
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama