Piąta Taneczna Lista Przebojów, to kolejny piąty hit szkolnego sezonu - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyPiąta Taneczna Lista Przebojów, to kolejny piąty hit szkolnego sezonuTLP 2003


Tajemniczy skrót w tytule, to nic innego jak Taneczna Lista Przebojów, którą już po raz piąty, zorganizowało Gimnazjum nr 1. Pierwsza, druga, trzecia i czwarta TLP, były bardzo podobne do tegorocznej - wszystkie można zaliczyć do najatrakcyjniejszych imprez artystycznych w szkole.
14 formacji tanecznych reprezentujących klasy od I do III, barwne kostiumy, niebanalne układy choreograficzne, różnorodność form prezentacji i doboru muzyki, to składowe dwugodzinnego widowiska, przygotowanego głównie przez samych uczniów.
Hitem okazał się także debiut sceniczny szkolnego kabaretu "Kotlety".
"Schabowy, "Mielony", "Cielecy", "Rybny, "Wieprzowy" i "Wołowy", sprawcy totalnego zamieszania na scenie, mimo iż z zapożyczonymi tekstami, wypadli rewelacyjnie.
Podczas gdy "Kotlety" bawiły do łez publiczność, poza salą obradowało jury, które oceniało występy młodych adeptów sztuki tanecznej.
Taneczną Listę Przebojów 2003 wygrała formacja taneczna z klasy III a.
Wyróżnienie otrzymał duet z klasy IIe, nagrodę publiczności widzowie przyznali klasie IIIc.
Nagrodę specjalną ufundowała rada miejska - otrzymał ją męski zespół reprezentujący klasę Id o przewrotnej nazwie "Bombowe laski".
Na scenie zaprezentowało się około 100 uczniów dających niecodzienny popis własnych umiejętności tanecznych, humoru i zdrowej, szkolnej rywalizacji.
Z niecierpliwością czekamy na VI edycję TLP.
Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama