„PRZEGLĄD KOLĘD GRANYCH, ŚPIEWANYCH ORAZ STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH” - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy„PRZEGLĄD KOLĘD GRANYCH, ŚPIEWANYCH ORAZ STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH”      ... to już wieloletnia tradycja w Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Rokrocznie już od pierwszych dni grudnia, zespoły klasowe wytrwale trenują śpiew kolęd. Wszystkie przygotowania odbywają się w ścisłej tajemnicy do czasu eliminacji. Ważne jest, aby wypaść jak najlepiej i świetnym pomysłem na interpretację oraz choreografię wykonanych utworów i odpowiednim strojem zachwycić jury.
W dniu finału tego konkursu - 19 XII 2003 r. aulę wypełniły zastępy gimnazjalnych aniołów przebranych w stroje podkreślające świąteczny charakter kolęd. Nagrody funduje samorząd uczniowski, zawsze są okazałe. W tym roku zaproszenie samorządu przyjął Mikołaj (w tej roli Fabian Rudziak z IIIC), który obdarował wszystkich wykonawców słodyczami.
Prezentacje konkursowe charakteryzowały się wysokim poziomem wykonania, różnorodnością oraz pomysłową choreografią.

Jury przyznało:

w kategorii kolęd :
I miejsce – kl. III e
II miejsce – kl. II a
III miejsce – kl. III c

w kategorii stroików :
I miejsce – kl. III d

Tegoroczny przegląd przygotowały panie Danuta Górska, Grażyna Kizyma i Małgorzata Potaczała przy współpracy wychowawców klas.Rzecznik Prasowy
Gimnazjum Nr 2


Małgorzata Potaczała
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama