Prezenty od Pani Poseł - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyPrezenty od Pani PosełJak wiele pracy ma św. Mikołaj dowodzi fakt, że jeszcze 17 stycznia chojnowskie dzieci otrzymały mikołajowe paczki. W Szkole Podstawowej nr 4 tego dnia, Poseł Bronisława Kowalska rozdała 210 paczek obdarowując młodych chojnowian słodyczami i upominkami. To coroczna akcja pani poseł, która pamięta nie tylko o dzieciach, ale często wspomaga całe chojnowskie rodziny.
Upominkiem dla dzieci były także zapewne popisy artystyczne uczniów tej szkoły. Występy taneczne, wokalne i instrumentalne były doskonałym wstępem do tej najważniejszej atrakcji - mikołajkowych paczek. Trudno było opanować dziecięcą ciekawość i zniecierpliwienie. Dzieci szturmem ruszyły po odbiór prezentów, a także, bez ograniczania emocji z nieukrywaną radością. Kolorowe maskotki i słodycze hortexowskie pyszne bułeczki, to, co dzieci lubią najbardziej i to, czym można wywołać największy uśmiech na ich twarzach.


Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama