SZKOŁA PRZEDSZKOLAKOM - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzySZKOŁA PRZEDSZKOLAKOMTradycją SP-3 stały się występy dla chojnowskich przedszkolaków. Od dwóch lat staramy się umilać czas najmłodszym mieszkańcom naszego miasta z okazji „Mikołajek". W tym roku szkolnym również postanowiliśmy nie zawieść naszych sympatycznych widzów i 12 grudnia 2003 r. uczniowie SP-3 zaprezentowali swój dorobek artystyczny.
Program rozpoczęła najmłodsza grupa zespołu tanecznego „Pstryk". Przesympatyczne trzecioklasistki wdzięcznie wywijały kolorowymi parasolkami w rytm „Deszczowej piosenki". Następnie „weterani" rozbawili widzów rytmami tańców współczesnych. Figury i układy taneczne według choreografii własnej opiekunki zespołu pani Grażyny Klucznik zostały nagrodzone gromkimi brawami już w czasie występów zdolnych tancerzy.
Nie mniej emocji wywołały też piosenki wykonane przez zespół wokalny „Synkopa". Pięknie brzmiące śpiewy to wynik wielogodzinnej, czasami żmudnej pracy pani Marii Pękali, która nie tylko stara się dobrać odpowiedni repertuar podopiecznym, ale także czuwa nad rozwojem wokalnym szczególnie uzdolnionych solistów.

W ostatniej części programu młoda publiczność żywo reagowała na przedstawienie teatralne „Sen Zuzi" wyreżyserowane przez panią Annę Pauch. Sztuka, w wykonaniu aktorów grupy „Aja", według własnego scenariusza opiekunki, to żartobliwa, ale pouczająca opowieść o dziewczynce, która bardzo chciała być dorosłą bez szkolnych doświadczeń.
Na zakończenie występów przedszkolaki otrzymały od artystów - jak zawsze -cukierkowy poczęstunek.
Nie można tu pominąć faktu, że impreza nie udałaby się, gdyby nie pomoc pracowników MDK, którzy z wielkim oddaniem zawsze służą doświadczeniem i dzielnie znoszą wymagania pomysłodawców, nawet te najbardziej komercyjne.
Za to dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP-3 bardzo serdecznie dziękują.


A.P.
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama