RMA - z Polski do Niemiec - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyRMA - z Polski do Niemiec
       Zakład Produkcji Armatury Gazowej RMA - POLSKA Sp. z o.o. został założony w 1996 roku z większościowym udziałem kapitału zagranicznego.
      W kwietniu 1997 roku rozpoczęto prace przygotowawcze pod budowę hali produkcyjnej wraz z nowoczesnym budynkiem socjalno biurowym. Inwestycja została zakończona pod koniec roku, a do stycznia 1998 roku rozpoczęto produkcję elementów do budowy gazociągów oraz szerokiego asortymentu wyrobów stalowych eksportując je do Niemiec.
Położony na peryferiach miasta obiekt wrósł już w krajobraz Chojnowa. Mieszkańcom naszego miasta kojarzy się z firmą zamożną, dobrze prosperującą. I mimo, iż nie wszyscy do końca znają działalność tej firmy opinia chojnowian jest jak najbardziej trafna.
Uruchomienie nowych linii technologicznych umożliwiło RMA - POLSKA wykonawstwo nowych elementów konstrukcyjnych armatury gazowej oraz osiągnięcie wysokiej wydajności i jakości wyrobów.
       W marcu 1999 roku firma RMA - POLSKA uzyskała certyfikat od TÜV Südwest we Freiburgu dający możliwość odbiorów końcowych pod nadzorem TÜV monobloków izolacyjnych i sprzedaży ich na rynek polski.

Duży potencjał wiedzy technicznej i moce produkcyjne są mocnym atrybutem tej firmy.
Zakład Produkcji Armatury Gazowej RMA - Polska Sp. z o.o. od momentu założenia w 1996 roku kształtował swoją przyszłą koncepcję produkcyjną przy współudziale Biura Handlowego UNITOL z Warszawy, będącym obecnie wyłącznym przedstawicielem handlowym zakładów RMA z Niemiec. Posiadany certyfikat ISO 9001 oraz Aprobaty Techniczne IGNIG na wszystkie produkty RMA pozwala firmie UNITOL realizować kompleksowe dostawy dla przemysłu gazowniczego i petrochemicznego spełniając wszystkie wysokie wymagania techniczne.

RMA to firma z przyszłością. Być może już wkrótce przedsiębiorstwo to powiększy swoją powierzchnię i stan załogowy. Mówiono o tym podczas spotkania właścicieli firmy z burmistrzem Chojnowa Janem Serkiesem, który przyjął gości z Niemiec kilka dni temu w Urzędzie Miejskim.
Obie strony deklarowały szeroko pojętą współpracę i chęć pomocy w realizacji spójnych zamierzeń.
Rozmawiano o możliwościach rozbudowy firmy. Właściele RMA chcą powiększyć zakład, co jest informacją pomyślną także dla mieszkańców Chojnowa. Kiedy i czy rzeczywiście RMA będzie się rozwijać z pewnością poinformujemy.Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama