W gronie przedsiębiorców - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyW gronie przedsiębiorców
      Chojnów, miasto uznane za aglomerację o wysokiej stopie bezrobocia, ma w swoich granicach około 700 pracodawców i przedsiębiorców. To liczba nieoficjalna, ale z pewnością mamy setki właścicieli firm, sklepów, zakładów, itp.
20 stycznia w Domu Chemika odbyło się noworoczne spotkanie, w którym uczestniczyli właśnie rodzimi przedsiębiorcy oraz władze miasta. Spotkanie zorganizowane przez burmistrza było kolejnym już spotkaniem, tym razem jednak w niecodziennej atmosferze. Przy lampce szampana i muzycznej oprawie przygotowanej przez chór i zespół instrumentalny "Konsonans" Szkoły Podstawowej nr 4 wspólnie wsłuchiwano się w piękne kolędy i zapewne wspominano niedawno minione rodzinne święta. Była to także okazja do konfrontacji i podsumowania dotychczasowej współpracy. Burmistrz Jan Serkies wielokrotnie podkreślał chęć bardzo ścisłych kontaktów z chojnowskimi przedsiębiorcami, mając świadomość, że to oni są motorem gospodarki i pracodawcami, od zamożności których zależy także zasobność mieszkańców. Ci, którzy odpowiedzieli na zaproszenie zapewne nie żałowali.


Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
W jakim celu...2004-02-16AR

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama