brydż sportowy - TURNIEJ KU PAMIĘCI - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzybrydż sportowy - TURNIEJ KU PAMIĘCI       30 stycznia br. w kawiarni zawsze gościnnego Miejskiego Domu Kultury w Chojnowie odbył się, organizowany przez KS "CHOJNOWIANKA" doroczny Memoriałowy Turniej Brydża Sportowego Parami, poświęcony pamięci tych, którzy krzewili w Chojnowie i rozsławili na zewnątrz chojnowskiego brydża sportowego, lecz niestety, odeszli od nas na zawsze.
       Patronat honorowy nad tegorocznym Turniejem objął Starosta Powiatu Legnickiego, który zwycięzców uhonorował pamiątkowymi statuetkami, a zdobywców trzech pierwszych miejsc dyplomami. POnadto zdobywcy pięciu pierwszych miejsc otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe.
       W Turnieju wzięło udział 15 par reprezentujących miasto i gminę Chojnów, Legnicę, Złotoryję i Miłkowice. Najlepszą okazała się para chojnowska Zygmunt Mariankowski - Zbigniew Rogusz, następne miejsca wśród nagrodzonych zajęli:
II. - Adam Stachura - Stanisław Grybel (Miłkowice),
III - Ryszard Skowronek - Tadeusz Konikiewicz (Złotoryja)
IV - Andrzej Chomiczewski - Leopold Kujawa (Chojnów)
V - Gwidon Hutyra - Piotr Krawczyk (Złotoryja).
       Organizatorzy serdecznie dziękują Staroście Powiatu Legnickiego za patronat, żywiąc nadzieję, że Turniej ten zostanie na stałe wpisany do kalendarza imprez sportowo-rekreacyjnych powiatu legnickiego.
       Szczególnie serdeczne słowa podziękowania kierowane są do tych, których życzliwość i hojność zawsze uatrakcyjnia i podnosi rangę każdej imprezy. To dzięki takim ludziom jak: Pan Bronisław Tabisz i Firma "Agro-TaK" s.j. z Zagrodna, Pan MIrosław Turek i NARZĘDZIOWIEC sp. z o.o. z Chojnowa oraz Pan Ryszard Pacuła i Jego firma Agencja BHPE z Chojnowa - "Memoriałowy Turniej Brydża Sportowego Parami 2004" był imprezą niezwykle atrakcyjną, a nagrodzeni zawodnicy wielce usatysfakcjonowani.
Serdecznie Wam, Panowie, dziękujemy.


Stanisław Wiszniewski
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
Gratulacje2011-07-03R>kujawa

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama