CO MÓWIĄ O SWOICH SUKCESACH? - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyCO MÓWIĄ O SWOICH SUKCESACH?       Wiele osiągnięć szczypiornistek chojnowskiej "czwórki" skłoniło mnie do zadania im kilku pytań:

- Jak to się dzieje, że osiągacie tak wiele sukcesów w piłce ręcznej w której, że tak to nazwę, specjalizujecie się?

Ewelina Dul: Sukcesy, które osiągamy, to nie tylko nasze osiągnięcia, wyłącznie nasz wkład. Zdobywamy je dzięki naszemu wspaniałemu trenerowi - panu Bronisławowi Konarskiemu, który znakomicie nas "prowadzi", właściwie kieruje całym zespołem, wprowadzając nas w tajniki wiedzy w tej dyscyplinie.

Małgorzata Dobrowlańska: Cenimy pana Bronka za to, że poświęca społecznie dla nas swój cenny czas, wkładając całe serce w pracę z nami. Organizuje szereg zawodów, pomagających nam w podwyższaniu naszych umiejętności, promowaniu szkoły, jak również w nawiązywaniu znajomości, niejednokrotnie przyjaźni z drużynami innych szkół.

- Jakie odniosłyście wrażenia po 3.dniowych Międzynarodowych zawodach w Świebodzicach?

Dorota Górak: To była duża i mocna konkurencja, pomimo to zajęłyśmy wysoką drugą lokatę w swojej grupie. Nie było łatwo, ale jednak... Miałyśmy duży doping ze strony innych zespołów jak i szereg rad naszego trenera.

- Jaki jest tak naprawdę ten Wasz trener?

Monika Szynkler: Jest miły, wyrozumiały, cierpliwy. Jest nie tylko naszym trenerem. Jest przyjacielem, i doradcą.

Ewelina Dul: Dzięki jego ogromnemu doświadczeniu, wiedzy i czasowi, który nam poświęca (na SKS-ach), osiągamy takie sukcesy, jak choćby te ostatnie.

Aneta Grozdanowska: Widać, że kocha sport i to co robi. A robi to z pełnego serca. Z nami przeżywa sukcesy i porażki, potrafi wprowadzić nas w nastrój, kiedy jest źle i pocieszyć dobrym słowem.

Sandra Michalska: Jest, po prostu, świetny, znakomity kierownik, wspiera nas w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji dobrym słowem i radami.

- Jakie w najbliższym czasie czekają Was jeszcze zawody?

Sandra Michalska: Przed nami Finał Strefy Legnickiej, Finał Dolnośląski oraz dwa turnieje Ligi Dolnośląskiej.

      Trzeba przyznać, że taka ocena swojego trenera, jego społecznej pracy - to najwyższa i najpiękniejsza nagroda dla p. Bronka Konarskiego. Stwierdzić też należy, niewątpliwie, że praca i zaangażowanie opiekuna tej grupy wspaniałych dziewcząt - bynajmniej nie poszły na marne. Brawo!

Rzecznik prasowy SP4


Ewa Konarska
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
Ekstra !2005-04-18Monika Szynkler
TJE BEŚCARY Z UKS REFLEKS2005-04-18Misiek:D

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama