Kompozycje kwiatowe - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyKompozycje kwiatoweKilkadziesiąt kompozycji kwiatowych wystawiono 10 bm na pierwszej Wystawie Kwiatów w Miejskim Domu Kultury.
Znane i pospolite ogrodowe rośliny połączono w mniej lub bardziej oryginalne bukiety. Jednym podobała się prostota inni zachwycali sie niecodziennymi zestawieniami. Swoje preferencje ponad 60. oglądający wyrażali na przygotowanych kuponach głosując na najładniejszą, według nich, kompozycję i najładniejszą roślinę.
Organizacja wystawy nie była łatwym przedsięwzięciem. Wielu działkowców chętnie pokazałoby owoce swojej kilkumiesięcznej pracy, ale na ogół brak im odwagi i wiary w powodzenie tego typu imprezy. Tymczasem Krzysztof Wyskocki - współorganizator i członek Zarządu działkowców imprezę uznał za udaną:
- Wystawy kwiatów, które dziś mają ogromną renomę zazwyczaj też zaczynały pokazami kilku lub kilkunastu eksponatów. Jestem pewien, że w przyszłym roku chojnowska wystawa kwiatów rozrośnie się i znajdzie zainteresowanie szerszego kręgu wystawców.
Wystawę połączono ze sprzedażą roślin ozdobnych. Można było zakupić różnego rodzaju kwiaty na balkon lub z szerokiej gamy drzewek i krzewów wybrać coś do przydomowej alejki.

Głosami oglądających konkurs na najładniejszą kompozycje wygrał bukiet pani Róży Rzepakowskiej. Drugie miejsce exaequo Róża Rzepakowska i Krzysztof Wyskockii, który zdobył jednocześnie pierwsze miejsce w kategorii najładniejsza roślina. II miejsce w tej kategorii zdobyła Anna Dudar i ponownie Róża Rzepakowska.

E.G.

Organizatorzy - Zarząd Pracowniczego Ogrodu Działkowego "Polnoc" w Chojnowie i Miejski Dom Kultury w Chojnowie dziękują sponsorom:
Towarzystwu Ubezpieczeniowemu Inter Polska w Lubinie, Tadeuszowi Bijakowi Zakład Fotograficzny, Małgorzacie Wengrzyn - sklep Monopolowo-Cukierniczy, Edwardowi Świtała sklep Agro - Świt w Chojnowie oraz państwu Ziółkowskim Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych w Lipcach za wsparcie i pomoc w organizacji wystawy.


E.G.
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama