Firma mistrzów rękawiczek - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyFirma mistrzów rękawiczekP.P.H.U. „LUAL" powstało w 1995r, ale doświadczenia zawodowe w tej branży zarówno właścicieli jak i załogi są znacznie dłuższe.
Jan Krasowski i Marian Trautsolt są jednymi z nielicznych w Polsce mistrzami od rękawiczek, nie dziwi więc fakt, że przez kilkadziesiąt lat działalności „Lual" zdobył znaczące rynki zbytu.
Specjalizują się w szyciu rękawiczek. Damskie, męskie, wizytowe, sportowe, myśliwskie, do jazdy konnej, motocyklowe, samochodowe, do szermierki, boksu, a także specjalistyczne dla policji, wojska i straży pożarnej, ochronne i robocze słowem pełny asortyment rękawic skórzanych we wszystkich wymaganych rozmiarach i w pełnej gamie kolorystycznej.
Mimo, iż rękawice to dominujący asortyment w tej firmie, pracownicy „Lualu" są w stanie uszyć wszystko.
Na zamówienie robi się tu paski proste i plecione, odzież skórzaną, pokrycia wózków, a nawet bieliznę. Nie tylko produkują, ale też projektują. W krótkim czasie przedstawią asortyment i opracują nowe wzornictwo. Dzięki dużemu zaangażowaniu w produkcję i zastosowaniu najnowszych technologii, jak i stosowaniu tradycyjnego rozkroju i depesowaniu skór ich wyroby są najwyższej jakości.
O tym, że są jednym z większych producentów rękawiczek skórzanych w Polsce świadczy lista firm współpracujących, na której znajduje się m.in. Auchan Polska, Galaskór Nysa, ELSTERWERDA czy THD.

To firma dynamiczna, ukierunkowana na rozwój, o dużych możliwościach produkcyjnych i co najważniejsze spełniająca wszelkie wymogi klienta.

Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama