„Pracowity sezon chojnowskich kolarzy” - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy„Pracowity sezon chojnowskich kolarzy”Zakończył się właśnie pracowity sezon młodych, chojnowskich kolarzy, którzy trenują i startują w barwach „Płomienia" Michów. Wśród 31 sklasyfikowanych klubów MTB, nasi zajęli 13 miejsce. Pamiętać należy o tym, że był to pierwszy rok ostrych startów młodych zawodników.
Indywidualnie Anna Kuniej zajęła w całorocznym rankingu czwarte miejsce, a w poszczególnych kategoriach wiekowych zawodnicy zajęli następujące pozycje:

Damian Grzech – 10 miejsce
Bartosz Haniecki – 21 miejsce
Maciej Rybczyński – 29 miejsce
Paweł Jędrzejczyk – 35 miejsce
Natalia Chojnacka – 6 miejsce
Mariusz Szumilas – 4 miejsce

Zespołem kierował jego założyciel oraz prezes Eugeniusz Bobiowski, który pod koniec sezonu zrezygnował z pracy w klubie. Nowym prezesem został Jerzy Sobczak, który jednocześnie pełni funkcję drugiego trenera, natomiast kierownikiem zespołu jest Maria Kuniej. Zawodników trenuje młody trener z Legnicy Tomasz Zywer.
Plany zespołu są bogate, jednak ich realizacja zależeć będzie głównie od pozyskania nowych sponsorów. W chwili obecnej wprowadzane są nowe metody treningowe, z którymi zawodnicy, trenerzy i rodzice wiążą duże nadzieje. Z zespołem współpracuje Stanisław Panek, który zabezpiecza długie trasy treningowe.

Obecny skład zespołu stanowią:

1. Anna Kuniej
2. Damian Grzech
3. Paweł Jędrzejczyk
4. Bartosz Haniecki
5. Maciej Rybczyński
6. Mariusz Szumilas
7. Karol Kułacz
8. Kamil Korba

Zespół mocno wspierają rodzice zawodników, którzy towarzyszą im zarówno na treningach, jak i na zawodach. Koniec sezonu wcale nie oznacza zawieszenia rowerów na kołku. Trwają ciągłe treningi i przygotowania do nowego sezonu, który zaczyna się już wczesną wiosną. Jest więc czas na leczenie kontuzji i poprawę techniki jazdy.


Jerzy Sobczak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama