Zmiany w "Chojnowiance" - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyZmiany w "Chojnowiance"Podczas grudniowego zebrania sprawozdawczo-wyborczego KS „Chojnowianka" członkowie klubu wybrali nowy zarząd. Funkcję prezesa objął, po Józefie Chudziaku, Mirosław Kurczak. W skład Zarządu weszli: Zbigniew Duniecki, Jerzy Krzysztof Uziębło, Paweł Pacuła, Bogdan Jóźwiak.
Według nowego prezesa poprawa wizerunku klubu i wyników drużyn wymagać będzie od wszystkich intensywnej i efektywnej pracy:
- Priorytetem jest dla nas remont bazy sportowej i poprawa klasyfikacji zespołów. Planujemy w pierwszym etapie wyremontować płytę boiska i zaplecze socjalne. Niepokojące są miejsca w tabeli obu drużyn seniorów. Chcemy to zmienić m.in. przez zintensyfikowanie treningów i wzmocnienie drużyny poprzez pozyskanie nowych zawodników.

Z pewnością na tego typu zmianach zależy także wielu mieszkańcom Chojnowa. Dla licznej grupy kibiców „Chojnowianka", to klub, z którym łączą ich liczne przyjaźnie i oczywiście wiele emocji.

- Już dziś serdeczne zapraszam na rozgrywki, o których będziemy systematycznie informować na łamach „Gazety Chojnowskiej" - mówi prezes M. Kurczak. - A korzystając z okazji pragnę życzyć wszystkim kibicom, zawodnikom, działaczom i sympatykom naszego klubu serdeczne życzenia spokojnych i zdrowych świat Bożego Narodzenia oraz wielu szczęśliwych i radosnych chwil w nadchodzącym Roku 2005. Liczę, że przy życzliwości mieszkańców Chojnowa i pomocy zainteresowanych rozwojem klubu uda nam się w tym nowym roku zrealizować wiele zamierzeń, które owocować będą poprawą wyników i pozycji chojnowskiego klubu sportowego.


Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama