Przedsiębiorcy na „szóstkę” - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyPrzedsiębiorcy na „szóstkę”W tegorocznej, VII już edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play" ponad 600 firm uzyskało tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play 2004". Wśród nagrodzonych znalazła się też chojnowska firma PHU Małgorzata Sajnóg.

Ideą tego programu jest promocja etyki w działalności gospodarczej. Zgłaszane przedsiębiorstwa muszą wykazać jak bardzo są zaangażowane np. w przedsięwzięcia charytatywne, jak dbają o środowisko naturalne, że uczciwie i rzetelnie prowadzą kampanie promujące, postępują rzetelnie wobec klientów, potrafią usatysfakcjonować swoich odbiorców jakością oferowanych produktów i usług.
Dla każdej firmy jest to z pewnością jedno z prestiżowych wyróżnień. Uzyskując tego typu certyfikat, wzmacniają swój wizerunek i wiarygodność. Miejsce wśród nagrodzonych tym tytułem daje im możliwość nawiązywania nowych korzystnych kontaktów, zwiększa zaufanie dostawców i klientów.

Podobny prestiż ma nadany firmie BHPE, a właściwie jej współwłaścicielowi Pawłowi Pakule tytuł eksperta ds. bezpieczeństwa i higieny pracy certyfikowany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy Państwowy Instytut Badawczy.
Kolejny dokument wyróżniający to przedsiębiorstwo ponad przeciętność, nie tylko dowodzi kompetencji i rzetelności, ale dodatkowo daje możliwość łatwiejszego dostępu do środków zewnętrznych. Te z kolei pozwolą na realizację planowanego rozwoju firmy i oferowanych przez nią usług. W pilotażowym programie Centralnego Instytutu Ochrony Pracy oraz Państwowego Instytutu Badawczego te prestiżowe tytuły uzyskało tylko 16 firm z terenu całej Polski. Chojnowskie BHPE jest firmą, która oferuje swoim klientom najszerszy wachlarz usług z zakresu bhp, medycyny, higieny pracy, ochrony środowiska i p.poż. Nie dziwi więc fakt, że co pewien czas redakcja naszej gazety otrzymuje informacje o kolejnych wyróżnieniach, nagrodach, certyfikatach przyznanych tej agencji.

Obu firmom serdecznie gratulujemy i czekamy na sygnały od innych chojnowskich przedsiębiorców o ich sukcesach.


Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama