KĄCIK SZACHOWY - Jacek ciągle w czołówce! - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyKĄCIK SZACHOWY - Jacek ciągle w czołówce!Szachiści z MDK w Chojnowie brali udział w turnieju „Barbórka 2004" w Lubinie oraz 11 grudnia w turnieju „4 Pory Roku" (zima) w Legnicy.
W obu turniejach obowiązywał system szwajcarski, dystans 9 rund, czas 15 minut dla zawodnika. Turniej „Barbórkowy" przy udziale 34 zawodników wygrał Marcin Barabasz z Legnicy., zdobywając 8 pkt., na drugim miejscu uplasował się, zawodnik miejscowy, Seweryn Stokłosa, 7,5 pkt. Trzecie miejsce zajął nasz zawodnik Jacek Najduk z Chojnowa, 6,5 pkt. Kolejny zawodnik z Chojnowa zajął, bardzo dobre 8. miejsce z 5,5 pkt.
W turnieju 4 Pory Roku w Legnicy wzięło udział 28 zawodników z wielu miast Dolnego Śląska. Wygrał, zawodnik z najwyższym rankingiem, Kazimierz Olszyński z Prudnika, który zdobył 8,5 pkt., remisując jedną partię. Bardzo udanie zagrał nasz zawodnik Jacek Najduk, zajmując drugie miejsce z 6. pkt. Po zaciętej rywalizacji aż pięciu zawodników uzyskało 6 pkt. następnych pięciu 5,5 pkt.
Jerzy Pudło zdobył 5 pkt. zajmując dobre 14 miejsce. Natomiast warto zauważyć, że w tym turnieju, zawodnik Marcin Barabasz, zwycięzca z Lubina, zdobył tylko 4,5 pkt., zajmując 15 miejsce.

Sekcja szachowa informuje, że zajęcia szachowe, dla młodzieży, odbywają się w każdą środę i piątek od godz. 16:00 w Miejskim Domu Kultury.
Zapraszamy.


J.P.
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama