Nauczycielski opłatek - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyNauczycielski opłatek      Tradycyjnie już, w pierwszą niedzielę po Nowym Roku odbyło się, z inicjatywy ks. Kanonika Władysława Bystrka, spotkanie opłatkowe chojnowskich nauczycieli i pracowników oświaty, w którym wzięli udział także zaproszeni goście.
Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą o godz. 15.00, odprawioną przez ks. Mirosława Makowskiego, który został zaproszony specjalnie na tą okazję. Gospodarzem drugiej części uroczystości byli, nauczyciele z Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II.
W efektownie udekorowanej sali uczestnicy spotkania mieli okazję obejrzeć program artystyczny przygotowany przez uczniów pod opieką nauczycielek: Anny Rozmus i Moniki Inglot. Przedstawienie wprowadziło uczestników w bożonarodzeniowy, niepowtarzalny nastrój, ubarwiony ujmującym śpiewem młodych artystów i światełkami licznie zapalonych świec. Światło to, jako symbol wiary, pokoju, wolności, zaufania i miłości nauczyciele zabrali do swych domów, świadomi tego, co tak naprawdę chce nam powiedzieć Bóg przez Swoje Narodzenie "Chrystus, który jest Światłością Świata narodził się".
W trakcie spotkania nie zabrakło też życzliwych życzeń i łamania się opłatkiem.


Organizatorzy składają serdeczne podziękowania Panu Ireneuszowi Józefczukowi za przygotowanie stroików świątecznych.


Organizatorzy
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama