Muzyczne nagrody - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMuzyczne nagrody      13 stycznia w Domu Kultury „Atrium" w Legnicy odbył się czwarty już Przegląd Kolęd i Pastorałek.
Konkursowe jury oceniało wykonawców w kilku kategoriach. Na legnickiej scenie wystąpili soliści, chóry oraz zespoły wokalne i instrumentalne.
Gród nad Skorą licznie reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4 i schola „Błękitni".
Przez kilka godzin w sali „Atrium" rozbrzmiewały bardziej lub mniej znane świąteczne melodie w wykonaniu grup i solistów m.in. z Lubina, Jawora, Złotoryi, Legnicy i okolicznych miejscowości.
Chojnowski chór i zespół instrumentalny „Konsonans" z SP4 zdobyły w swoich kategoriach najwyższe oceny jury, zdobywając tym samym pierwsze nagrody. W kategorii solistów, Chojnów uplasował się na trzeciej pozycji - „brąz" wyśpiewała uczennica SP 4 Maja Grześkowiak.
Bez wątpienia nasze miasto na Przeglądzie Kolęd i Pastorałek wypadło bardzo dobrze. Artyści reprezentujący gród nad Skorą na wszelkiego rodzaju konkursach nigdy nie zawodzą.
Ciekawostką jest fakt, że tegoroczni nagrodzeni, to podopieczni jednego nauczyciela.
Serdecznie gratulujemy wykonawcom i Zenonowi Chmielewskiemu - nauczycielowi muzyki w SP 4, który przygotował do konkursu chór, zespół „Konsonans" i solistów.


Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama