Gazela Biznesu dla Dolpapu - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyGazela Biznesu dla Dolpapu      ZPWP Dolpap sp. z o.o. otrzymał "Gazelę Biznesu" w kategorii małych i średnich przedsiębiorstw, nagrodę przyznawaną przez Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm.
      Ocenie poddane były ostatnie trzy lata, w których firma musiała notować przyrosty przychodów w każdym roku, osiągać zysk w każdym roku ,mieścić się w przedziale przychodów między 3 mln a 300 mln złotych rocznie.
Gazele Biznesu są wspólnym projektem realizowanym przez 9 dzienników ekonomicznych należących do Grupy Wydawniczej Bonnier. Oprócz "Pulsu Biznesu" podobne zestawienia sporządzają jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Litwy, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii.
      Mimo że szczegółowe kryteria doboru firm biorących udział w tych rankingach różnią się zależnie od realiów gospodarczych poszczególnych krajów, ich idea wszędzie jest taka sama promocja rozwijających się dynamicznie małych i średnich firm.
Przyznanie tej prestiżowej nagrody dowodzi, że chojnowski Dolpap jest przedsiębiorstwem które osiąga bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwija oraz jest rzetelnym partnerem biznesowym. Gratulujemy.


Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama