Dla młodszego pokolenia - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyDla młodszego pokolenia
      Turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Miasta skupił przy stołach ping-pongowych około 50 zawodników. Przez cały tydzień, w dwóch grupach wiekowych młodzi tenisiści w duchu gry fair-play rywalizowali o najwyższe trofea. Organizator turnieju, chojnowski przedsiębiorca Mariusz Traczyk, ma ambicje powołać w mieście zespół tenisa stołowego, który stałby się wizytówką Chojnowa podczas rozgrywek wyższej rangi.
- Jako młody człowiek sam oddawałem się tej dyscyplinie z wielkim zapałem – mówi Mariusz Traczyk. – Dziś kondycja i wiek nie ten, a i nawał obowiązków nie pozwalają na kontynuację dawnego hobby. Spełniam się jako organizator i sponsor podobnych rozgrywek w mieście i poza nim. Zależy mi, aby młodzi ludzie rozwijając swoje umiejętności uczyli się zdrowej rywalizacji, mieli jakąś pasję i oczywiście sławili imię naszego miasta.
M. Traczyk wielokrotnie z własnej inicjatywy wspierał finansowo i rzeczowo zawodników-amatorów finansując wyjazdy naszych reprezentantów bądź organizując turnieje tenisowe.
Turniej zorganizowany podczas ferii zimowych był właśnie jednym z nich.
Medalowi gracze otrzymali nagrody fundowane przez chojnowskiego przedsiębiorcę, a najlepsi z najlepszych okazałe puchary burmistrza miasta.
Sędzią głównym zawodów był Andrzej Błaszczak, sędzią pomocniczym Andrzej Rusiecki.

Grupa młodsza
I miejsce Bogdan Osadkowski
II miejsce Jarosław Sochacki
III Sebastian Sroka

Grupa starsza
I miejsce Tomasz Łukawiecki
II miejsce Dariusz Sroka
III miejsce Jacek Czerniawski

Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama