Koniec największej imprezy - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyKoniec największej imprezyKilka miesięcy trwały rozgrywki kolejnej już edycji ligi klas V – VI w Szkole Podstawowej nr 4. Rywalizacja rozpoczęta we wrześniu zakończyła się kilka dni temu. Jak mówią organizatorzy – Ryszard Kopacki i Tomasz Błaszczak, nauczyciele wychowaia fizycznego, to największa sportowa impreza w placówce. W tym roku do rywalizacji o puchar stanęło 11 klas, które wystawiły w sumie około 100 zawodników.

Najlepsza w „piłkę kopaną" okazała się klasa VIe, za nią uplasowała się kl. VIa, trzecią pozycję zajęła kl. VIc.Pozostałe miejsca:
4. klasa VIb
5. klasa Vb
6 klasa VId
7 klasa Ve
8 klasa Vc
9 klasa VIf
10 klasa Vd
11 klasa Va

Nagrodzono także najcelniejszych strzelców. Królem został Mateusz Gołębiewski (30 bramek) z klasy 6e, wice królem z liczbą bramek 24 mianowano Pawła Hajtko z klasy 6a, a najlepszy bramkarz okrzyknięto Damiana Piaseckiego z klasy 6a.

Organizatorzy dziękują juniorom młodszym wraz z trenerem Stefanem Stalem za ufundowanie nagród oraz dyrektorowi SP4 Andrzejowi Przybyszowi za pomoc w organizacji zawodów.

Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama