Dobra passa chojnowskiech szachistów - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyDobra passa chojnowskiech szachistówNa dobrą passę nie mogła skarżyć się zawodnicy chojnowskiego klubu działającego przy Miejskim Domu Kultury w Chojnowie. W minioną niedzielę 25 bm. przebywali oni w Bolesławcu biorąc udział w kolejnej edycji Zawodów "OPEN CERAMIKA 2002"Po raz kolejny miłą niespodziankę sprawił nam p. Jerzy Cebula który w zawodach zajął trzecie miejsce uzyskując (w 9 rundach) 6,5 pkt. Pierwsze miejsce zajął Bogusław Merdas z Wrocławia, na drugiej pozycji uplasował się Robert Jankiewicz z Wykrotów k/Bolesławca. Dla zabobonnych informacja. Jurek Cebula wystąpił w turnieju z numerem 13, co bynajmniej nie miało wpływu na jego końcowy wynik.
Inni chojnowianie uplasowali się, od drugiej dziesiątki na pozycjach: 13. Jerzy Pudło, 14. Dawid Piątek, 15. Leopold Kuntchke, 16. Edward Gorczyca, 18. Stanisław Biernat - wszyscy w graniach 4.5-5 pkt.
Nasi zawodnicy nadal osiągają dobre rezultaty, zajmują z w regionie liczące się pozycje. W najbliższym czasie przewidywane jest jeszcze kilka meczy, o których będziemy informować na bieżąco.

J.J.


J.J.
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama