I tak już od kilku lat - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyI tak już od kilku lat      Dwa dni przed rozpoczęciem roku szkolnego chojnowscy uczniowie obdarowani zostali przez Poseł na Sejm Bronisławę Kowalską kompletami zeszytów i długopisami. Posłanka rozdała dzieciom i młodzieży 5 tysięcy zeszytów i tyle samo długopisów. To nie pierwsza szkolna akcja i nie pierwsza pomoc B. Kowalskiej. Większość chojnowian doskonale wie, że przed każdymi świętami mogą liczyć na jej wsparcie, a dzieci każdego roku czekają z niecierpliwością na mikołajkowe paczki i kolorową lokomotywę na Dzień Dziecka.
- 12 lat pracy w służbie publicznej, to najlepsza lekcja nauki o społeczeństwie – mówi Poseł B. Kowalska. – Doskonale znam potrzeby i problemy rodzin, które na co dzień borykają się z wieloma trudnościami. Skromna wyprawka do szkoły, niewielkie paczki świąteczne czy innego rodzaju pomoc, to niewiele, ale wiem, że ci ludzie często traktują takie gesty jako sygnał, że się o nich pamięta i rozumie ich, często przejściową, sytuację.
Posłanka przybyła do Domu Chemika, gdzie oczekiwały na nią dziesiątki osób, prosto z Warszawy.
- Tego też musiałam się nauczyć przez trzy lata kadencji – pośpiech, aktywny tryb życia - na zmęczenie nie ma czasu. Na tym jednak polega publiczna służba.


Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama