Frontem do klienta - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyFrontem do klienta
      Agencja Ochrony Pracy i Środowiska BHPE Ryszard Pacuła otrzymała certyfikat nadany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy.

      Uroczystość wręczenia certyfikatu, która miała miejsce 8 listopada, połączono z oficjalnym otwarciem obiektu przeznaczonego do prowadzenia działalności oświatowej. Nowe pomieszczenia edukacyjne, gdzie pracodawcy i pracownicy przechodzić będą szkolenia z zakresu ochrony pracy, są kolejnym etapem rozwoju tej chojnowskiej firmy, która funkcjonuje na rynku od 12 lat.
Dotychczas szkolenia bhp firma prowadziła w niewielkich pokojach swojej siedziby bądź w wynajmowanych pomieszczeniach sąsiadującego z firmą urzędu gminy. Mniej krępujące, wygodniejsze i nowoczesne sale zdecydowanie usprawnią tę dziedzinę działalności przedsiębiorstwa.
      BHPE świadczy usługi z zakresu bhp, p.poż. higieny pracy i ochrony środowiska dla ponad 100 firm z regionu województwa dolnośląskiego i kilku na terenie kraju.
Zakres ich działalności i kwalifikacje kadry stale rosną i są udoskonalane. O jakości serwisu świadczą certyfikaty, których firma zdobyła już kilka. Ostatni z nich, wręczony podczas uroczystości otwarcia bazy szkoleniowej, BHPE otrzymało właśnie dla tej jednostki.
      - Rozwój firmy, podnoszenie standardu świadczonych usług i kompleksowa obsługa klienta są dla nas priorytetem – powiedział w swoim wystąpieniu właściciel firmy Ryszard Pacuła. – Stawiamy nie tylko na jakość, ale ceniąc czas naszych klientów, staramy się organizować usługi tak, by jedna wizyta w naszej firmie wystarczyła na załatwienie wszystkich spraw kompleksowo.

      Sądząc po licznych dokumentach potwierdzających profesjonalizm BHPE i śledząc jego rozwój, uznać należy, że jest to kolejny zakład na terenie Chojnowa, który może mówić o sukcesie i silnej pozycji na trudnym rynku przedsiębiorczości.Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama