„Przejrzysta Polska” - certyfikat - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy„Przejrzysta Polska” - certyfikat      4 marca burmistrz odebrał w Warszawie Certyfikat „Przejrzystej Polski, który kilka dni temu kapituła przyznała urzędowi miejskiemu w Chojnowie.
Oznacza to, że chojnowski urząd promuje uczciwość i skuteczność w samorządzie.
Akcją, do której Chojnów przystąpił w grudniu ubiegłego roku prowadzi "Gazeta Wyborcza" przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Programu Przeciw Korupcji Fundacji im. S. Batorego, Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, Centrum Edukacji Obywatelskiej i Banku Światowego. Swój akces w programie zgłosiło 775 samorządów, certyfikat otrzymało 386.
      Adresatem akcji są samorządy terytorialne, które przy współpracy z organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami chcą udoskonalać praktykę sprawowania władzy i administrowania, dążąc do wyeliminowania korupcji i innych form patologii.
Chojnowski samorząd spełniając regulaminowe wymogi przyczynił się do poprawy jakości życia publicznego oraz do pobudzania aktywności obywatelskiej i otrzymał certyfikat ukończenia akcji „Przejrzysta Polska" z wynikiem pozytywnym.


Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
ha ha ha ha2006-03-25stokroyka

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama