MŁODZI OBYWATELE DZIAŁAJĄ - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMŁODZI OBYWATELE DZIAŁAJĄ
      Młodzieżowa Rada Miejska Chojnowa oraz uczniowie Gimnazjum Nr 2 wzięli udział w VIII edycji programu „Młodzi Obywatele Działają", zorganizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Grupy realizowały projekty: „Koncert Charytatywny" oraz „Starsi czytają Młodszym".
      Młodzież w nagrodę za swoją aktywną działalność na rzecz miasta pod kierownictwem opiekunek p. Małgorzaty Potaczały i p. Małgorzaty Graban pojechała do Warszawy, aby w dniach 27-29 maja wziąć udział w obchodach Europejskiego Roku Edukacji.
Ogólnopolskie Prezentacje Projektów Młodzieżowych odbyły się w słynnym liceum im. Stefana Batorego w Warszawie, gdzie młodzież mogła przedstawić swoje pomysły, wymienić się doświadczeniami z rówieśnikami z całej Polski oraz uczestniczyć w warsztatach szkoleniowych.
      Jedną z atrakcji wyjazdu było zwiedzanie najciekawszych miejsc Warszawy m.in. Pałacu Kultury i Nauki, Parku Łazienkowskiego oraz Zamku Królewskiego.
Równie wielkim przeżyciem była wizyta w Sejmie i spotkanie z posłem SLD - Jerzym Szmajdzińskim.
      Z wycieczki młodzież wróciła zmęczona, ale bardzo zadowolona i pełna wrażeń.
Wyjazd do stolicy zasponsorowały władze miasta Chojnowa za co młodzież na łamach gazety chciałaby serdecznie podziękować.
Uczniowie Gimnazjum Nr 2
i Młodzieżowa Rada Miejska Chojnowa


Uczniowie Gimnazjum Nr 2
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama