W świetle jupiterów - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyW świetle jupiterów      26 października rozegrano drugi turniej piłki nożnej na nowym boisku o sztucznej nawierzchni przy Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Poprzedni turniej z udziałem 14 zespołów (85 zawodników) w kategorii powyżej lat 17. zorganizowano w dniu 20 października. Mecz rozgrywano systemem pucharowym . Atrakcją rozgrywek było to, że mecze można było rozgrywać przy sztucznym oświetleniu.

Poprzedni finaliści to:
1.PALESTYNA
2.BRAZYLIA
3.WITAMINA POWER
4.BEZTALENCIA

W drugim turnieju uczestniczyło 16 drużyn (93 zawodników). Mecze rozgrywano również systemem pucharowym. Podobnie jak w pierwszym turnieju przy sztucznym świetle toczyły się zacięte mecze o udział w finale. Niespodzianką turnieju był fakt, że ponownie w finale spotkały się zespoły Palestyny i Brazylii. W dogrywce zwyciężył po raz drugi zespół Palestyny 1:0. w meczu o 3 miejsce Scorpions pokonali Absolwentów 3:0. Kolejność drugiego turnieju:
1.PALESTYNA
2.BRAZYLIA
3.SCORPIONS
4.ABSOLWENCI

Nagrody w postaci piłek nożnych dla finalistów rozgrywek ufundował Burmistrz Miasta Jan Serkies.
Mecze turniejowe sędziował Andrzej Matuszewski.

Organizatorzy dziękują dyrekcji Gimnazjum nr 2 za udzieloną pomoc i udostępnienie wspaniałego obiektu na rozgrywki.
Wszystkie mecze obserwowała dość liczna grupa kibiców, co świadczy o zainteresowaniu i potrzebie organizacji podobnych imprez sportowych.


M.A.
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama