Świąteczny koncert - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyŚwiąteczny koncertWzruszającym koncertem kolęd i pastorałek, uczniowie Społecznego Ogniska Muzycznego w Chojnowie zainaugurowali świąteczny czas oczekiwania na przyjście Pana.
21 grudnia w sali imprez Miejskiej Biblioteki Publicznej mieszkańcy Chojnowa mieli okazję wysłuchać najbardziej znanych bożonarodzeniowych melodii w wykonaniu młodych artystów muzyków, którzy pragnąc zaprezentować szerokiej publiczności nabyte umiejętności dali jednocześnie wspaniały koncert kolęd.
Brzmienie muzyki klawiszowej, dźwięk skrzypiec czy gitary w duecie z akordeonem nastrajały świątecznie. I chociaż za oknami klimat przypominał bardziej aurę wielkanocną, w sali MBP zdecydowanie czuło się już święta Bożego Narodzenia.

Chojnowskie Ognisko od wielu już lat organizuje koncerty dla mieszkańców. Każdy z nich ma inny charakter i repertuar, ale te z okazji świąt są z pewnością najbardziej ciepłe i bliskie sercu każdego z nas.

Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama