Powrót „Babci” - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyPowrót „Babci”      Po trzech miesiącach tułaczki „Babcia" – dziesięcioletnia kotka, wróciła do swoich właścicieli. Kilka tygodni temu na łamach naszej Gazety zamieściliśmy ogłoszenie o zaginięciu kota. Anons przeczytała pani Aleksandra Repeć, która natychmiast skojarzyła je ze zwierzakiem, którego miała od niedawna w domu.
- Znalazłam ją niedaleko Szkoły Podstawowej nr 3 – wyjaśniła nam p. Aleksandra. – Było zimno, wzięłam ją, więc do domu i od kilku dni karmię. Nie zamierzałam jednak zatrzymywać ją na stałe. Chciałam wypuścić ją jak tylko na dworze zrobi się cieplej, ale ogłoszenie w gazecie rozwiązało problem. Mimo, że opublikowane zdjęcie nie było wyraźne, rozpoznałam na nim zgubę.
- Jesteśmy niezmiernie wdzięczni pani Repeć – mówią szczęśliwi właściciele. – Nie sądziliśmy, że nasza „Babcia" jeszcze do nas wróci. Jest u nas od dziesięciu lat i w naszym rodzinnym stadku (a mamy jeszcze trzy inne koty), jako najstarsza wiedzie prym. Po jej powrocie nurtuje nas tylko jedna sprawa – czy jej obłe kształty to efekt obfitej diety, czy może owoc nienadzorowanych wojaży?
Uczciwość i wrażliwe serce pani Aleksandry zostały nagrodzona, a „Babcia" pewnie długo jeszcze pilnować będzie własnego podwórka.


Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
jkeMPJqJsT2014-03-01rvPD7oN2
IdJMbtHb9lPu2014-01-19Tgx8ysRynV

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama