Konkurs na logo - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyKonkurs na logoUrząd Miejski w Chojnowie ogłasza konkurs w dwóch kategoriach na opracowanie znaku graficznego (logo) oraz hasła promującego Miasto Chojnów. Celem konkursu jest wytypowanie do realizacji projektów, które staną się wizytówką Miasta Chojnowa.
Projekty powinny dawać możliwość ich wszechstronnego wykorzystania na drukach firmowych, wizytówkach, bilbordach, banerach, reklamach świetlnych, gadżetach, medalach, pucharach oraz rozmaitych formach przestrzennych.
Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do osób powyżej 14 roku życia. Prace mogą być realizowane zarówno indywidualnie jak i zespołowo. W dowolnej technice i z wykorzystaniem wielu kolorów. Każdy uczestnik może zgłosić kilka projektów.
Projekty można dostarczać osobiście do Urzędu Miejskiego w Chojnowie ul. Pl. Zamkowy 1 pok. nr 6 lub pocztą na adres jw.
Konkursowe prace należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 15 maja 2007 r. (w przypadku przesyłek pocztowych decyduje data stempla pocztowego). Na zwyciezców w każdej kategorii czekają atrakcyjne nagrody główne.
Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej urzędu www. chojnow.net.pl.


Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
nYCJLn2j2015-11-21cyUehxx2k

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama