Święto pedagogów - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyŚwięto pedagogów
Dzień Edukacji Narodowej – święto pracowników oświaty jest wyrazem podziękowania za edukację i pomoc w kształceniu pozytywnych postaw. Uroczystości obchodzone w poszczególnych placówkach, od kilku lat, łączy spotkanie organizowane przez władze miasta.
26 października w Domu Chemika, na zaproszenie burmistrza odpowiedzieli nauczyciele, pracownicy administracyjni i seniorzy chojnowskiej oświaty. Były życzenia i gratulacje, były też nagrody burmistrza za osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze, które otrzymały: Mirosława Spes – nauczycielka SP3, Halina Salachna – nauczycielka Przedszkola Miejskiego nr 3 i Barbara Wiatrowicz – nauczycielka SP4.
Prezentem dla wszystkich był koncert kwintetu smyczkowego – członków Orkiestry Symfonicznej z Legnicy – który bawił publiczność standardami muzyki rozrywkowej w oryginalnych aranżacjach.
Spotkania w takim gronie nie należą do częstych. Doroczna uroczystość z okazji Dnia Edukacji jest zatem sposobnością odświeżenia kontaktów, wymiany szkolnych wieści i pretekstem do koleżeńskiej biesiady.Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
ieGSv7rV2014-03-05Fw18kIEjj2Z
w8XYJeFUDzfo2014-02-11NgbvlCBSt
hj1VBqX8L62013-09-116MA158sv

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama