Brooklyn & Karambol - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyBrooklyn & KarambolPonad 10 godzin chojnowscy tancerze spędzili na Świdnickim Turnieju Tańca – imprezie, w której udział biorą głównie kluby taneczne zrzeszone w Polskim Towarzystwie Tańca. Poziom pokazów był zatem wysoki, ale nasi do słabeuszy nie należą, z odwagą więc stanęli w szranki parkietowej rywalizacji.
Brooklyn z Gimnazjum nr 2 pokazał się w układzie zespołowym, mini formacji, duetach i prezentacji solo. Karambol reprezentujący chojnowski dom kultury nie wystawiał całego zespołu, publiczność obejrzała w ich wykonaniu efektowną mini formację, duet i kilka występów solowych.
Już pierwszy werdykt dowiódł, że chojnowskie zespoły nie ustępują talentem i przygotowaniem technicznym tancerzom szkolonym przez profesjonalistów – Brooklyn zdobył srebrny puchar i budujące słowa uznania od jury. Kolejne wyniki potwierdziły kompetencje naszych tancerzy – w kategorii mini formacji gimnazjalny zespół zajął trzecie miejsce, duet Klaudia Oleś-Maja Grześkowiak wytańczył brąz, solówka Mai też zasłużyła na brązowy medal.
Karambol, a zwłaszcza ich duet Gabriela Zenka-Karolina Bukowska też śmiało może mówić o sukcesie. Ich czwarta pozycja na tak poważnym turnieju zasługuje na aplauz.
A'propos aplauzu – nasi tancerze tak gorąco dopingowali swoich reprezentantów i innych uczestników zawodów, że organizator uhonorował ich pucharem. Gest spontaniczny, niezaplanowany był dla chojnowian szczególnym wyróżnieniem. Ale podobno nie tylko z tańca jesteśmy znani – nasza młodzież poważnie traktuje swój warsztat, ale potrafi także wspaniale się bawić i krzewić sportową rywalizację fair play.

Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
?2008-05-23józek
;)2008-04-05Aga

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama