Kimono i medale - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyKimono i medaleTrenuje od 9 lat, wcześniej w chojnowskim klubie karate tradycyjnego i w Zielonej Górze, od dwóch miesięcy jest zawodniczką legnickiego klubu karate sportowego – Tora.

O jej sukcesach gazeta pisała już wielokrotnie. Joanna Augustyniak nie daje jednak o sobie zapomnieć.
24 listopada w Legnicy na prestiżowym turnieju Europa Open zajęła wysokie czwarte miejsce. Kilka dni później, 8 grudnia, na X Otwartym Pucharze Polski zajęła medalowe, trzecie miejsce w kategorii „kata indywidualne młodziczek". Wcześniej odebrała też brąz na międzynarodowym turnieju w Ostrawie.

- Kalendarz zawodów karate jest bardzo bogaty – wyjaśnia Asia – Nie sposób brać udział we wszystkich jakie odbywają się w naszym rejonie, kraju czy państwach ościennych. Trudno byłoby podołać temu i finansowo i kondycyjnie. Propozycje licznych organizatorów pozwalają jednak na systematyczną kontrolę swoich umiejętności i pozycji w tej dyscyplinie.

Marzeniem gimnazjalistki jest zdobycie czarnego pasa i w przyszłości uruchomienie własnego klubu karate. Tymczasem szkoli warsztat, zdobywa tytuły i konsekwentnie dąży do wytyczonych celów. Gratulujemy i trzymamy kciuki za spełnienie marzeń.


Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama