Mistrzowie halowej ligi - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyMistrzowie halowej ligiWicemistrzowe Ligi (szerokość: 375 / wysokość: 281)Po kilkutygodniowych zmaganiach, z udziałem 6 zespołów (ponad 60 osób) i rozegraniu 50 meczy, zakończyły się rozgrywki V edycji Chojnowskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Tak jak i na inaugurację rozgrywek również w finałach, w których wzięły udział zespoły plasujące się w swojej grupie na miejscach 1-5, nie brakowało zaciętej walki, emocjonujących zwrotów akcji i co dodaje smaku wszystkim rozgrywkom, efektownych goli. Podobnie jak przed rokiem walka o mistrzowską koronę, jak i pozostałe miejsca na podium trwała do ostatniego meczu. W gronie 5 zespołów tytuł mistrza wywalczyła drużyna Kanonierów, która prezentowała najbardziej wyrównany poziom spośród wszystkich zespołów. W finałach pokonała Juniorów, P.H.U Bobik, Intern oraz po dobrej grze zremisowała z Królewskimi. Wicemistrzem został najmłodszy i jednocześnie najambitniejszy zespól - Juniorów. W fazie grupowej drużyna ta mozolnie walczyła o awans do grupy mistrzowskiej, jednak w finałach pokazała pełnię swoich umiejętności. Pewnie pokonała faworyta rozgrywek zespół Internazionale oraz po kapitalnym meczu w Najlepszy Bramkarz- Ariusz Hawrylów (szerokość: 375 / wysokość: 281)pierwszej rundzie zwyciężyła 7:6 P.H.U Bobik - ubiegłorocznego zwycięzcę ligi. Spotkanie to zostało uznane za najbardziej widowiskowe. Trzecie miejsce przypadło zespołowi P.H.U Bobik, który był wymieniany w gronie faworytów, jednak w tym roku zabrakło im chyba nieco szczęścia. Z czołowych drużyn poprzednich edycji najsłabiej spisały się zespoły Królewskich oraz Interu. Ta roszada miejsc świadczy o wyrównanym i wysokim poziomie rozgrywek. Po zakończeniu ligi burmistrz wręczał nagrody rzeczowe. Zespoły zajmujące medalowe miejsca otrzymały puchary, piłki oraz dyplomy, natomiast każda drużyna została wyróżniona pamiątkowym dyplomem oraz piłką. Nagrodą fair play został uhonorowany zespól P.H.U Bobik. Poza tym organizatorzy zadbali o nagrody w kategoriach indywidualnych. Najlepszym bramkarzem został Ariusz Hawrylów (Królewscy). Odkryciem ligi ogłoszono Bartosza Hanieckiego (Juniorzy), najlepszym technikiem został Łukasz Polański (Kanonierzy), królem strzelców Tomasz Haniecki (Juniorzy).

Na zakończenie burmistrz pogratulował zwycięzcom, podziękował organizatorom za świetną inicjatywę, piłkarzom za wspaniałą sportową walkę, kibicom za kulturalny doping .Tegoroczne rozgrywki cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników i kibiców, mecze były rozgrywane w imię zasad fair play. To wszystko utwierdza organizatorów w przekonaniu, że w naszym mieście jest zapotrzebowanie na tego typu imprezy.

 

Klub                           M   W   R   P               Bramki   Pkt

1. Kanonierzy            8     6     1   1    30-11       21

2. Juniorzy                 8     5     0   3                27-31       17

3. P.H.U. Bobik 8     4     1   3                27-24       13

4. Królewscy              8     2     2   4                23-27        8

5. Inter                        8     1     0   7                18-29        6

 

Kanonierzy-Inter                 6:1

Królewscy-Juniorzy                      4:5

Inter-Bobik                             3:5

Kanonierzy-Juniorzy            7:0

Królewscy-Inter                 5:4

Kanonierzy-Bobik              2:3

Inter-Juniorzy             2:3

Królewscy-Bobik              9:4

Kanonierzy-Królewscy            5:2

Juniorzy-Bobik              7:6

 

Rewanże:

Inter-Kanonierzy                0:1

Juniorzy-Królewscy                  5:3

Bobik-Inter                             4:1

Juniorzy-Kanonierzy            3:1

Inter-Królewscy                  4:1

Bobik-Kanonierzy                1:3

Juniorzy-Inter             4:3

Bobik-Królewscy                  2:2

Królewscy-Kanonierzy            3:3

Bobik-Juniorzy                      7:2

 

 

Ligę halową zorganizowali społecznie Piotr Seheniewicz oraz Chrystian Serkies przy wsparciu burmistrza, Andrzeja Łysiaka i Grzegorza Koronka.

 

Najlepszy Strzelec - Tomasz Haniecki (szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

Najlepszy Technik - Łukasz Polański (szerokość: 375 / wysokość: 281)

 

liga Zdjęcie Grupowe (szerokość: 375 / wysokość: 281)Piotr Seheniewicz
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
bd8UoLU3m2014-01-185prqxLZYlP9

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama