Feerum S.A. w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzyFeerum S.A. w Legnickiej Specjalnej Strefie EkonomicznejFeerum (szerokość: 375 / wysokość: 281)Wkrótce pierwsza rodzima firma rozpocznie inwestycje w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej podstrefa Chojnów. 22 stycznia prezes LSSE wręczył chojnowskiej firmie oficjalne zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej na terenie strefy.

Dzień później, w drodze przetargu Feerum S.A. zostało wyłonione jako nabywca gruntów wchodzących w skład LSSE.

- Zgodnie z założeniami przyjętymi przez spółkę, proces inwestycyjny został podzielony na III etapy, z których pierwszy rozpocznie się w sierpniu 2008r. - wyjaśnia Mieczysław Mietelski, dyrektor zakładu produkcyjnego - Zakończenie I fazy inwestycji związanej z zakupem gruntu i budową zakładu produkcyjnego nastąpi w 2009r w tym też roku znajdą zatrudnienie pierwsi nowoprzyjęci pracownicy. W kolejnych latach zakład zostanie wyposażony w 4 linie produkcyjne oraz niezbędne urządzenia peryferyjne. Zakończenie procesu inwestycyjnego nastąpi do 2012 roku.

Feerum (szerokość: 375 / wysokość: 281)W spółce zatrudnienie wzrośnie o około 35 osób. Jak zapewnia Zarząd Feerum S.A., przy rekrutacji, nie będą wymagane preferencje odnośnie wieku, płci oraz poziomu wykształcenia. Przy wyborze pracowników pod uwagę będą brane kwalifikacje i dotychczasowe doświadczenia, a pierwszeństwo zatrudnienia będą mieli mieszkańcy Gminy i miasta Chojnów.

Feerum działa na rynku od 4 lat i z każdym rokiem wzmacnia swoją pozycję na rynku, głównie zagranicznym. Już dziś zatrudnia ponad 100 osób.

Firma zajmuję się produkcją maszyn i urządzeń dla przemysłu rolniczego, a przede wszystkim elewatorów zbożowych.

- Zarządzający spółką z każdym rokiem polepszają warunki pracy. Świadczy o tym fakt, że niezależnie od inwestycji w LSSE modernizowany jest dotychczasowy zakład produkcyjnych. Zatem pracownicy mogą liczyć na wysoki standard warunków pracy nie tylko w nowym zakładzie - mówi Mieczysław Mietelski. - Nowa hala wyposażona będzie w maszyny odpowiadające najnowszym światowym trendom przemysłowym, co pozwoli na wdrożenie nowoczesnych technologii obróbki blachy nie tylko na potrzeby rolnictwa przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich standardów związanych z ochroną środowiska naturalnego.

Główną strategią tej firmy jest osiągnięcie wysokiej jakości produkowanych wyrobów i dobra obsługa klienta. W związku z powyższym, Spółka stosuje najnowsze technologie, aby móc zaoferować swoim klientom najwyższą jakość i najlepszą obsługę. Pracownicy mogą zatem liczyć na wysoki standard warunków pracy.

Produkowane tu wyroby odpowiadają najwyższym standardom jakości, a stosowane w Feerum procesy produkcyjne są zgodne z obowiązującymi standardami ochrony środowiska naturalnego.

 

Feerum (szerokość: 375 / wysokość: 281)opr. Emilia Grześkowiak
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama