"Punkowe pociski" - Gazeta Chojnowska w ramach portalu E-Informator.plartykuły:

ostatnie
popularne
komentowane
regulamin
archiwum PDF
stopka redakcyjna
ogłoszenia
podgląd artykułów
podgląd komentarzy"Punkowe pociski"      W ostatnią sobotę w Legnicy, miało miejsce historyczne wydarzenie - w LCK odbył się koncert legendarnej grupy DEZERTER.
Ten fakt, odnotowały nawet dzienniki prasowe o ogólnopolskim zasięgu. Promocja była więc ogromna. W tym wydarzeniu uczestniczyła także nasza chojnowska formacja JUBEL, grając przed legendarnymi punkozaurami. Odpowiedzialność była więc ogromna. Bo jak uczy samo życie, sprostać legendzie (obojętnie jaka by nie była) jest niezwykle trudno.
Mimo wysokiej ceny biletu (15 zł) wiadomo było, że może paść rekord frekwencji. I tak zresztą się stało. Bawiło się ponad 200 osób!!!
Nasz zespół spełniał rolę rozrusznika - rozgrzewacza. Zagrał jako pierwszy. Już od pierwszych początkowych dźwięków, wiadomo było, że zabawa będzie na całego. I była. Czadowo i ostro z elementami reggae, które pozwoliły trochę odpocząć ludziom.
Występ JUBLA został okraszony numerami innych grup: CLOSTERKELLERA, NIEŻYTU NOSA, OFFSPRINGU, STRAJKU.
Swoistym finałem było zagranie "Szarej rzeczywistości" - DEZERTERA. Jak się okazało, "dezerterzy" w chwili obecnej nie wykonują tego utworu na swoich koncertach. JUBEL wykazał więc swoiste preludium przed emocjami, które miały niebawem nastąpić. Potem na scenie zainstalował się głogowski FATCKLICKS. Dla tych, którzy chcieli trochę odpocząć, nastąpiła kilkudziesięciominutowa przerwa.
Tzw. new metal, trochę salę przerzedził. Ale potem zrobił się nieprawdopodobny ścisk i tłok. Trio DEZERTER zaczęło grać swoje.
Repertuar był bardzo przekrojowy i obejmował utwory prawie z wszystkich płyt.
Nieśmiertelne songi już kilku pokoleń: "Spytaj policjanta", "W rzeźni" i "XXI wiek", "Dezerter", "Nie ma nas".
Utwory z najnowszej płyty "Decydujące starcie" były niemal natychmiast rozpoznawane przez rzeszę młodych ludzi. Półtoragodzinne granie, minęło niewiadomo kiedy. Punkowe pociski, odpalane przez JUBEL i DEZERTER, eksplodowały dokładnie w celu.
Konfrontacja "jublowa" z legendą "dezercji", została zaliczona na korzyść.


Redakcja
Napisz swój własny komentarz
Tytuł:      Autor:

Komentarze
TytułdataAutor
NpZgddasoKr2014-02-12WQuUccXevr
oRXCzxNO2Ncg2013-09-18ehs4cenHJS
ZzZo3prZmVg2013-09-13GfKxm1yp5
7qoCyt9p7dW2013-09-12hPWLgbOEUs8
????????????????????????????????????????2003-09-27JANeK

serwis jest częścią portalu www.E-Informator.pl przygotowanego przez MEDIART © w systemie zarządzania treścią CMS Kursorek | Reklama